KONCEPT NO GAMES

To je život bez her, ve kterých nechceme být
a které nám nepřináší výsledky.

Bez her

Lidé v podstatě neustále hrají hry, často neuvěřitelně směšné a pošetilé hry a doufají, že jednoho dne se v nich stanou vítězi.

Koncept No Games je o tom, jak změnit náš život a tím i okolní svět naším přístupem. Není o tom, že se budeme snažit změnit naše okolí poučováním, co by měli ti druzí dělat.

Jedná se o koncept technik a přístupů, jak pracovat sám se sebou, jak přistoupit ke svému okolí či k řešení situací.

Co znamená úspěch?

Slovo úspěch vnímáme ze široka, nejen tak, že uspějete v profesi. Věříme, že pokud chceme žít naplněný život, je potřeba uspět v mnoha dalších oblastech.

Především si umět nastavit přátelské a láskyplné vztahy se svými blízkými a být je schopný prožívat. Jednat v práci s lidmi s úctou a respektem a také umožnit, aby tak bylo jednáno se mnou. Ano, umožnit. Jsme to my, kdo si šlape po štěstí, pokud něco neklape.

Patří sem i kvalitní prožití volného času. Umět si ho užít, ať už dělám cokoliv. Jak vidíte, úspěch je o vnitřním sebenaplnění. Na světě je spousta úspěšných lidí (úspěšných dle měřítek společnosti, tedy bohatí, mající zdánlivě všechno), kteří jsou uvnitř nešťastní a nenaplnění. Když úspěch, tak pořádně, abychom se mohli cítit fakt dobře.

Můžete žít svůj ideál

A jelikož chceme, abyste skutečně dokázali svůj život změnit, dodáme vám dostatečné množství technik, pomocí kterých to jde. Také si společně uděláme prostor ve svých myšlenkách, abychom změny dokázali vůbec zrealizovat.

Naším cílem je pomoci vám změnit, nebo spíše rozšířit, své myšlení. Abyste nejen znali spoustu hezkých pouček na každou situaci, ale abyste tak i žili. Žili, aniž byste museli neustále přemýšlet, jestli je to či ono v souladu s nějakou poučkou nebo není. Abyste koncept No Games přirozeně začlenili do svých myšlenkových a rozhodovacích vzorců.

Jedna věc je totiž myslet v hezkých ideálech, ale pokud si je nedokážeme v reálném životě ustát, tak nás dříve nebo později ony ideály bolestivě přejdou.

NAŠE KURZY

No Games

Úvodní kurz přestaví kompletně princip konceptu No Games. Naučí vás rozpoznat hry, které v životě hrajeme, být sám sebou a umět si ustát svůj postoj. Díky spoustě technik a principů budete umět říct co chcete nebo naopak nechcete, umět reagovat na nečekané situace a žít bez lží a komplikovaných vztahů.

Třídenní kurz, plný praktických cvičení, se dotkne všech oblastí našeho života.

Více o kurzu

Latest News

NAVAZUJÍCÍ KURZY

No Games Master

Třídenní workshop

Navazující kurz na No Games, v kterém si všechna témata rozebereme do větší hloubky, naučíme se další techniky a mnohem více si vše procvičíme.

Rozbereme více vaše vlastní životní situace a budeme se společně učit, jak je řešit způsobem No Games.

Více info

No Games Image

Dvoudenní workshop

Občas chceme v práci nebo i soukromém životě zapůsobit na druhé lidi. V tomto kurzu si vyladíte svůj vnější obraz a naučíte se, jak ve svém projevu sledovat svůj cíl.

Naučené praktiky využijete v běžném životě při jakékoliv práci s lidmi, ale také při prezentacích, vystupování na veřejnosti nebo před kamerou.

Více info

No Games Communication

Dvoudenní workshop

Kurz zaměřený na komunikaci mezi lidmi, ve kterém se naučíte vyhnout se jakýmkoliv manipulacím a hrám.

Vyzkoušíte si na mnoha situacích, jak v těchto situacích vyhrávat způsobem No Games. Vyhrávat a při tom všem sledovat své cíle a win-win přístup.

Více info

No Games Jealous

Dvoudenní workshop

Žárlivost. Emoce, která ničí vztahy a využívá manipulační taktiky v celé své šíři. Pojďme se společně podívat na váš vztah a naučit se žárlivosti rozumět a mít ji pod kontrolou.

Kurz určený pro páry, které mají se žárlivostí zkušenosti, plný praktických cvičení.

Více info