JSME LIBOR A MONIKA WEBSTER

Koncept No Games vychází z téměř čtyřleté intenzivní práce manželů Libora a Moniky Webster.

Libor je byznys analytik, projekt manažer, lídr IT týmů, kouč a konsultant v oblasti vyjednávání a prezentačních dovedností, Monika je lektorka a autorka Kvantového čištění bloků a strachů.

Toto na první pohled neobvyklé spojení přináší velice zajímavé a funkční výsledky.

LIBOR WEBSTER

Libor Webster je business analytik a kouč. Mnoho let pracoval jako vedoucí analytických a vývojových týmů od nižšího managementu po top management, kde působil jako technický ředitel. Vedl analýzy projektů pro malé podniky i velké korporace a státní správu.

Nyní na volné noze nadále poskytuje služby v oblasti business analýz a konzultací pro široké spektrum společností. Je akreditovaným koučem Brain-Based Coachingu, věnuje se párovému poradenství a nyní studuje psychologii na VŠ.

Spolu se svou ženou Monikou jsou autoři a lektoři konceptu NoGames, ve kterém učí jednoduché a funkční techniky, které se dají použít pro usnadnění života a zlepšení výsledků v prakticky všech aspektech života. Od partnerských vztahů, pracovních vztahů, vyjednávání, práci s manipulací až po vedení lidí a soudní jednání.

Kontaktovat Libora

MONIKA WEBSTER

Je spoluautorkou TKDM, spoluautorkou konceptu Kvantového čištění dle TKDM a autorkou BeTrue Čištění bloků, strachů a nepříjemných emocí.

Je lektorkou dvoudenního Čisticího workshopu TKDM a Pětidenního Čisticího kurzu pro absolventy Pětidenního kurzu TKDM a konceptu BeTrue.

Konzultační činnosti se věnuje více než 10 let, čištění od roku 2014.

Věnuje se vzdělávání a konzultacím s budoucími i stávajícími Praktiky TKDM.

Vystudovala Informační studia a knihovnictví na Masarykově Univerzitě a již od studentských let se věnuje vzdělávání dospělých v oblastech soft skills.

Kontaktovat Moniku

Latest News