JSME LIBOR A MONIKA WEBSTER

Koncept No Games vychází z téměř tříleté intenzivní práce manželů Libora a Moniky Webster.

Libor je byznys analytik, projekt manažer, lídr IT týmů a konsultant v oblasti vyjednávání a prezentačních dovedností, Monika je lektorka a autorka Kvantového čištění bloků a strachů.

Toto na první pohled neobvyklé spojení přináší velice zajímavé a funkční výsledky.

LIBOR WEBSTER

Libor Webster je business analytik. Mnoho let pracoval jako vedoucí analytických a vývojových týmů od nižšího managementu po top management a vedl analýzy projektů pro malé podniky i velké korporace a státní správu.

Nyní na volné noze nadále poskytuje služby v oblasti business analýz a konzultací pro široké spektrum společností.

Spolu se svou ženou Monikou jsou autoři a lektoři konceptu No Games, který se prolíná do prakticky všech aspektů života od mezilidských vztahů, vyjednávání, prezentačních dovedností až po vedení lidí a soudní jednání.

Kontaktovat Libora

MONIKA WEBSTER

Je spoluautorkou TKDM, spoluautorkou konceptu Kvantového čištění dle TKDM a autorkou BeTrue Čištění bloků, strachů a nepříjemných emocí.

Je lektorkou dvoudenního Čisticího workshopu TKDM a Pětidenního Čisticího kurzu pro absolventy Pětidenního kurzu TKDM a konceptu BeTrue.

Konzultační činnosti se věnuje více než 10 let, čištění od roku 2014.

Věnuje se vzdělávání a konzultacím s budoucími i stávajícími Praktiky TKDM.

Vystudovala Informační studia a knihovnictví na Masarykově Univerzitě a již od studentských let se věnuje vzdělávání dospělých v oblastech soft skills.

Kontaktovat Moniku

Latest News